Особливості застосування положень Технічного регламенту радіообладнання

Общ-собраниеПри підтримці Асоціації Wireless Ukraine — семінар на тему: «Особливості застосування положень Технічного регламенту радіообладнання» напередодні початку дії нового «Технічного регламенту радіообладнання», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 р. № 355.

Питання для розгляду:
➢ Основні організаційні і технічні заходи, які проведені в рамках підготовки до введення в дію с 01 квітня 2018 року положень «Технічного регламенту радіообладнання».
➢ Національні стандарти, що є ідентичними гармонізованим європейським стандартам та відповідність яким надає презумпцію відповідності радіообладнання суттєвим вимогам Технічного регламенту радіообладнання, стан справ і подальші дії.
➢ Методичні рекомендації із застосування Технічного регламенту радіообладнання, основні положення, можливості отримання і використання.
➢ Дотримання формальної відповідності радіообладнання шляхом перевірки інформації про можливе використання радіообладнання за призначенням (в контексті використання Правил надання виробником радіообладнання інформації для споживачів, які затверджені рішенням НКРЗІ від 13 лютого 2018 року № 77).
➢ Виконання імпортером своїх обов’язків, встановлених Технічним регламентом радіообладнання (в контексті застосування норм Порядку ввезення з-за кордону та реалізації в Україні радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, затвердженого рішенням НКРЗІ від 13.02.2018 № 78).
➢ Питання надання на ринку та введення в експлуатацію радіообладнання, яке відповідає вимогам «Технічного регламенту радіообладнання» і телекомунікаційного кінцевого (термінального) обладнання, відповідність якому підтверджена до 01.04.2018.
➢ Призначені органи з оцінки відповідності вимогам «Технічного регламенту радіообладнання», визначення і організація діяльності.
➢ Нормативно-правові акти, які плануються до прийняття у зв’язку з набуттям чинності Технічного регламенту радіообладнання.
➢ Секторальні групи призначених органів з оцінки відповідності вимогам Технічного регламенту радіообладнання- стан справ із створенням і організація діяльності.
➢ Обґрунтований запит органу державного ринкового нагляду до імпортерів, напрямки співпраці для усунення ризиків, що становить введене ними в обіг радіообладнання.

Основні експерти:
Русінов
Сергій Юхимович
Начальник 3 управління Департаменту розвитку
електронних комунікацій Адміністрації
Держспецзв’язку»

Мошков
Олександр Миколайович
Начальник відділу 3 управління Департаменту
розвитку електронних комунікацій Адміністрації
Держспецзв’язку»

Кузнецов
Олексій Миколайович
Заступник директора департаменту — начальник
відділу радіотехнологій Департаменту
ліцензування НКРЗІ

Бойко
Микола Пилипович
Начальник випробувального центру Державного
підприємства «Український науково-дослідний
інститут радіо і телебачення»

Лисенко
Олександр Григорович
Начальник центру з сертифікації Державного
підприємства «Український державний центр
радіочастот»

В роботі семінару також приймуть участь
представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Державної
фіскальної служби України, Держпродспоживслужби України.
РЕГЛАМЕНТ ПРОВЕДЕННЯ СЕМІНАРУ
09:30-10:30 реєстрація учасників, ранкова кава.
10:30-12:00 Розгляд питань порядку денного в інтерактивному режимі
12:00-12:30 Кофе-брейк, неформальне спілкування
12:30-14:00 Розгляд питань порядку денного в інтерактивному режимі
Підбиття підсумків семінару